Rad Otomasyon
Yana Katlanır Kapı Sistemleri 1

Yana Katlanır Kapı Sistemleri

Paylaş!

Yana katlanır kapı

Yana katlanır kapı sistemleri, geniş açıklıklar ve yataklama mesafesinin az olduğu geçişler için kullanılan otomatik kapı sistemlerdir. Modele bağlı olarak yoğun kullanıma cevaplayabilmektedirler. İsteğe bağlı olarak personel kapısı, yüksek hızla çalışma, pencere alternatifleri gibi seçenekler uygulanabilmektedir. İç mekanlarda maksimum hacim kazanımı, Avrupa normlarına uygun imalat, düşük bakım fiyatı gibi tüketiciye yönelik avantajlar sayesinde kapılarımız son derece iddialıdır.

Yana katlanır kapıların kullanım alanları

Yana katlanır kapıların en çok tercih edildiği yerler, dar kullanım alanı olan bölümlerdir. Ayrıca Katlanır kapıların bir diğer avantajı da, istemediğiniz veya sevmediğiniz görüntülerin önünü kapatabilmesidir.

Yana katlanır kapı fiyatları

Yana kayar katlanır(akordiyon) kapı fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Yana katlanır kapılar yani akordiyon kapılar; fabrika,  showroom depo, araç servis merkezleri gibi tesislerde kullanılmak üzere  yana kayar kapı üretilmektedir.

Rad Otomasyon

Rad Otomasyon Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri - Firmamız otomatik kapı sınıfında bulunan otomatik kapı.seksiyonel kapı, garaj kapısı, fotoselli kapı gibi ürünler sunuyoruz.

Yazıyı Beğen

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 Müşteri Yorumu)
Loading...


2 yorum

WhatsApp Destek Hattı
Gönder