Otomatik Kapı Sistemleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (231 Müşteri Yorumu)
Loading...

Paylaş!

Otomatik Kapı Sistemleri

Bina ve çevre türüne bağlı olarak, konfor, rahatlık, güvenlik, hijyen, enerji verimliliği ve tasarım gibi unsurların tümü göz önünde bulundurularak binanın ihtiyacına uygun seçimler otomatik kapı firması tarafından yapılmalıdır.

Otomatik kapı ve kepenk sistemleri ile ilgili herşey için Türkiye’nin lider otomatik kapı firması Rad Otomasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Otoomatik Kapı Firması İstanbul

Otomatik kapılar yüksek kalite standartlarına göre birçok otomatik kapı firması tarafından üretilmektedir. Günümüzün sofistike kapıları temelde kendi kendine yeterlidir. Kullanımları ve bakımları kolaydır. Yıllarca sorunsuz kullanmak mümkündür.

Normalde binaların dış cephe kapıları genellikle ağırdır ve açılması oldukça zordur. Fakat Otomatik kapılar, manuel bir kapı açmak için mücadele etmenin zorluğunu ortadan kaldırır. Özellikle işletmeler için bu durum, müşterilerinizin hayatını kolaylaştırdığınızı ve onlara önem verdiğinizi gösterir. Elleri alışveriş çantaları ile dolu ya da çocukları olan herkes kolayca otomatik kapılardan içeri girebilir.

Ayrıca otomatik kapılar, bir lider gibi görünmenize yardımcı olabilir. Otomatik bir kapı, işletmenizin son teknolojiye oldukça bağlı olduğu izlenimini verir. Üstelik otomatik kapılar, enerji tasarrufu sağlar. Çünkü otomatik olarak kapanırlar ve böylece binanın soğumasına izin vermezler. Ayrıca içerideki sıcak havayı tutarak kapının tamamen kapanmasını sağlarlar.

Birçok otomatik kapı firması tarafından üretilen bu özel tasarımları; hastanelerde, havaalanlarında, otellerde, perakende mağazalarda, büyük şirketlerde ve alışveriş merkezlerinde kullanabilirsiniz.

Otomatik Kapı Türleri

Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran, enerji tasarrufu sağlayan ve binanın dış dizaynına estetik bir görünüm kazandıran otomatik kapıların, kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara özel olarak tasarlanmış farklı türleri vardır.

Fotoselli Kapı

Fotoselli kapılar; oteller, iş yerleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, kafeler ve restoranlar gibi yoğun giriş ve çıkış alanlarında hızlı açma ve kapama özelliklerinden dolayı tercih edilen otomatik kapı sistemleridir.

İç mekanlarda ılık havanın dengesini korumak için dış alanlarla irtibatı tamamen keser. Ayrıca, kapalı olduklarında, bölgenin hijyenini korurlar. Fotoselli kapılar sessiz çalışırlar. Bu açıdan kullanım için avantajlar sunarlar. Ayrıca tüm canlılara ve cansız nesnelere duyarlıdırlar.

Otomatik kapı firması ile görüşerek ihtiyaçlara yönelik fotoselli kapılar üretilebilir. Bu tür kapılar, özel tasarımlarıyla estetik ve modern çözümler sunar. Cam uygulaması, manzaranın görünmesini sağlar.

Mekanlara kullanım kolaylığı sağlar ve görsel görünüm açısından mükemmel çözümler sunar. İnce ve zarif tasarımı mekanın tarzına katkıda bulunurken, geniş renk seçenekleri mekan konseptine uyum sağlar.

Otomatik Garaj Kapısı

Arabanızı güvenle koruyan garajınız için otomatik garaj kapısı adeta bir ihtiyaçtır. Bu yüzden Rad Otomasyon otomatik kapı firması, ince ve şık tasarımlı, kaliteli ve akıllı otomatik garaj kapılarını sunar. Garaj kapınızı, konforla otomatik olarak açmanın ve kapatmanın rahatlığını hayal edin. Artık yağmurlu havalarda ve yaz sıcağında garaj kapınızı açmak veya kapatmak için arabanıza girip çıkmanıza gerek yok.

Garaj kapınızı kapattığınız anda, kumanda tarafından otomatik olarak kilitlenir. Garaj kapısı, motor ömrünü uzatan özellikleri ile sessiz ve yumuşak bir biçimde açılır ve kapanır. Kapı çalıştırıldığında, dahili bir ikaz ışığı otomatik olarak yanar.

Otomatik Sürgülü Kapı

Otomatik sürgülü kapılar, herhangi bir girişi tamamlamak için hoş çerçeveler ve şık stillerle tasarlanmıştır. Cam sürgülü kapılar, dışarıdaki manzaranın izlenmesi ve bir binaya doğal ışığın girmesi açısından idealdir.

Otomatik kapı firması Rad Otomasyon’un sunduğu sürgülü cam kapılar, dayanıklı ve misafirperver bir giriş çözümüdür. Otomatik sürgülü kapı operatörleri, eller serbest erişim sağlar. Ayrıca sessiz ve yumuşak bir kapı açma imkanı sunar. Bu tür kapıları binalarda, kurumsal şirketlerde, ajanslarda, mağazalarda ve işletmelerde kullanabilirsiniz.

Ameliyathane Kapısı

Ameliyathane, bir hastanenin içinde ameliyatların yapıldığı bölümdür. Bu bölüm, steril olmak zorundadır ve dolayısıyla bakteri bulunmadığından emin olunmalıdır. Bu yüzden hastanenin geri kalanından yalıtılması gerekir. Bunun için, hava işleminin kontrolü ve basınç  kontrolü yapılır. Ameliyathanelerin tamamen steril olması için aşırı basınçlı bir havanın sağlanması gerekir. Ameliyathanedeki aşırı basıncı korumak için ise hava geçirmez bir conta çok önemlidir.

Rad Otomasyon ameliyathane kapıları hava sızdırmazdır ve basınç kaybı olmadığı için odayı mükemmel şekilde kapatır. Bu şekilde, ameliyathaneye giren ve çıkan hava üzerinde kontrol sahibi olursunuz. Kapılar ameliyathane yerleşim planına mükemmel şekilde uyar. Bu kontrolü daha da arttırmak için kapıları kilitleme pozisyonunda kurabiliriz.

Çift Kanatlı Kapı

Otomatik kapı firması Rad Otomasyon, çift kanatlı kapı sistemleri sağlam, uzun ömürlü ve dayanıklı kapı profilleri kullanılarak yapılmıştır. Otomatik çift kanatlı kapılar, insanların kapıdan geçmesini daha kolay, daha güvenli ve daha verimli hale getirir.

Çift kanatlı kapı sistemlerini otomatikleştirmek, bir tesisin tüm ziyaretçiler, çalışanlar, konuklar veya hastalar için kolayca erişilebilir olmasını sağlamanın etkili ve ekonomik bir yoludur. Tasarımcılar ve son kullanıcılari için mevcut çeşitli seçenekler sayesinde, erişilebilirlik kolaylaşır. Tüm çift kanatlı kapı modelleri; güvenlik özellikleri, erişim kontrolü seçenekleri ve seçtiğiniz elektronik kilitleme mekanizmalarıyla bağlantılı bir şekilde tasarlanmıştır.

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik kapı firması Rad Otomasyon tarafından sunulan otomatik bahçe kapısı sistemleri; iş yerinize, şirketinize, apartman veya dairenize girerken veya çıkarken sıcak, soğuk, yağmur ve kar gibi hava olaylarından etkilenmemenizi sağlar. Bu otomasyon sistemi size çok büyük bir rahatlık, konfor ve güven sunar. Giriş ve çıkışların çok olduğu yerlerde otomatik bahçe kapısı sistemleri en çok tercih edilen sistemdir.

Otomatik Kapı Fotosel Fiyatları

Otomatik fotosel kapıları, canlılara ve cansız nesnelere duyarlı bir kapı sistemleri teknolojisidir. Bugün fotoselli kapılar, her tür bina ve yapı için normal özelliklerden biri haline gelmiştir. Süpermarketlerden havaalanlarına, hastanelerden mağazalara, apartmanlardan işyerlerine ve şirketlere kadar birçok farklı alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Otomatik fotosel kapıların üç büyük avantajı vardır.  Bu kapılar; kolay geçiş imkanı, hijyenik açıdan üst düzeyde koruma ve enerji tasarrufu sağlar. Kapıyı açmak için herhangi bir şeye ihtiyacınız yoktur. Kapı geçiş alanına girer girmez sizi algılar ve otomatik olarak açılır.

Engelli yayaları düşündüğümüz zaman, otomatik fotosel kapıların önemini daha iyi anlamak mümkündür. Geçiş açısından bu tür kapılar, her türlü birey için kolaylık sağlar. Ayrıca, kapıyı açmak için hijyenik olmayan kapı kollarına dokunmanız gerekmez. Bu nedenle, otomatik kapıların sağlık sektörüne katkısı da harikadır. Son olarak, modern dünyamızın en önemli gündem maddelerinden biri olan enerji tasarrufu sağlayan otomatik fotoselli kapılar, çevre dostu özellikler sergiler.

Birçok yönden oldukça avantajlı olan otomatik fotosel kapıların fiyatları istenen ve ihtiyaç duyulan teknik özellikler, kullanılan materyallerin türü ve tasarımına göre 3.000 ile 10.000 TL arasında değişiklik gösterir.

Otomatik Kapı Üreticileri ve İmalatı

Maltepe, Kadıköy, Levent, Beşiktaş, Bakırköy, Şirinevler ve İkitelli otomatik kapı firması olan Rad Otomasyon İstanbul’un her ilçesine en kaliteli hizmetleri sunar. Rad Otomasyon otomatik kapı sistemleri Beylikdüzü, Başakşehir, Avcılar ve Kayaşehir gibi bölgelerde de faaliyet göstermektedir.

Otomatik kapı firması Rad Otomasyon ile şimdi iletişime geçin! Tüm ihtiyaçlarınızı tespit ederek, mekanın ruhuna uygun kapıları hemen tasarlayalım!

Rad Otomasyon Adres ve İletişim Bilgileri

Yalı Mahallesi Kale Sokak 5/2 
Maltepe/İstanbul/Türkiye 

+90(216) 352 55 35 
+90(506) 114 31 00

info@radotomasyon.com.tr

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (1 Yorum)

  • Kübra Sağlam - 3 ay önce

    Çok faydalı ve açıklayıcı bilgiler olmuş paylaşımınız için teşekkür ederim.

WhatsApp Destek Hattı
Gönder