Fotoselli Kapı Sistemleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Müşteri Yorumu)
Loading...

Paylaş!

Fotoselli kapı Son zamanlarda her türlü iş yeri ve mekanlarda artık normal özelliklerden biri haline gelmiştir. Artık kapıyı açmak için fiziksel bir göce ihtiyaç duymamaktayız. fotoselli kapı kapı geçiş alanına  girer girmez sizi idrak eder ve kendi kendine açılır Geçiş esnasında emniyet  fotoselli sayesinde kapı arasında rastgele bir engelde kapı kapanır sıkışma gibi vaziyet yaşatmaz.

Otomatik Kapı Sistemleri
Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapınız en iyi ve en performanslı şekilde çalışsın, sizde rahat edin.


Gereksiz yere kapının açık Kalması neticesi oluşan hava sirkülasyonunu keser ve  oluşacak ısı kaybını ortadan kaldırır Çok sayıda personel giriş çıkışı gerektiren otel, sıvı yakıt istasyonları, alış veriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri süper marketler vb. binalarda hızlı kapatma ve açma performansları ile iç ortam havasını muhafaza ederler. Özel profil sistemli tasarımı sayesinde mimari uygulamalarınızda estetik modern bir çözüm sunarlar.

Fotoselli Kapı Kullanım Alanları

Fotoselli kapı sistemleri Hastane, Alışveriş merkezi, oteller gibi giriş çıkışların yoğunlukta olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

Fotoselli Cam Kapı

Fotoselli Cam Kapılarımız; mağazalar, alış veriş merkezleri, oteller, hastaneler, bankalar, iş merkezleri gibi, giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde seçenek edilen ürünlerimiz dendir.

Fotoselli Kapı Sistemleri İstanbul

Fotoselli Kapı Sistemleri 1

Otomatik fotoselli kapılar yana kayar, teleskobi, döner, hermetik olabildiği gibi 90º açılır olarak da olabilir.

Bilhassa maksimum 1 mt genişlikte ki yerlerde hiç ayrıntıya müsaade etmeyen mimari projelerde tıpkı diğer sistemler gibi otomatik 90º açılım sağlanarak her projenin analiz etmesini sağlar.

Otomatik 90º açılır fotoselli kapılarda, kullanım emeline yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, fark cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.

Otomatik Fotoselli Cam Kapılar

Son zamanlarda en çok kullanılan kapı tipi olan düz tip kayar kapılar, otomatik kapılar içerisinde en uzun ömürlü ve en kullanışlı olan kapılardır. Pek çok mekanda, fark tiplerde ve zengin malzeme
çeşitleri ile kullanılabilirler.

Aluminyum, ahşap, demir, PVC, paslanmaz malzemeler ile fark tasarımlarla, ayrı olarak istenilen renk ve özellikte camlarla, sayısız alternatifte kapı türü yaratılabilir.

Kapı tipleri dört ana kategoride toplanabilir.

– Çift kanat sabitli kayar kapılar
– Çift kanat sabitsiz kayar kapılar
– Tek kanat sabitli kayar kapılar
– Tek kanat sabitsiz kayar kapılar

Fotoselli Cam Kapı Fiyatı

Fotoselli kapı fiyatları ürüne, işçiliğe, ürün kalitesine göre değişiklik göstereceği için aşağıdaki formu doldurduğunuz fotoselli cam kapı fiyatları ile alakalı müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.

Etiketler: ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
WhatsApp Destek Hattı
Gönder