Fotoselli Kapı Avantajları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Müşteri Yorumu)
Loading...

Paylaş!

Fotoselli Kapı

Otomatik fotoselli kapılar; dış ve iç mekanlarda kullanılmak için üretilen, farklı uygulama ve detay zenginliğine sahip, çok boyutlu özel çözümler sunan kapı giriş sistemleridir.

Fotoselli Kapı Avantajları

Tekerlekli sandalyede olan veya eli kolu olmayan özürlü insanlar için otomatik kapı büyük bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Klasik kapıların bu insanlar için büyük bir mani oluşturduğu açmasının olanaksız olduğu bu vaziyetlerde otomatik kapılar büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bilhassa kamu binalarında kullanılması çok ehemmiyetli ve gereklidir.

Hastaneler ve ilmi laboratuvarlarda otomatik kapılar daimi kapalı oldukları için güvenli bir kullanım sunarlar. İnsanların istedikleri gibi giriş çıkışlarına müsaade edilmeyen bölgelerde sözgelişi ameliyathane, acil servis gibi yerlerde kullanılması oldukça pratik olmaktadır.

Otomatik kapı depolar gibi insanların elleri dolu olarak giriş çıkış yaptığı yerlerde de kullanımı büyük kolaylık sağlamaktadır.

Fotoselli Kapı Fiyatları

Kamu kurumları, ofis, plaza, hastane gibi yerlerde sıkça kullanılan fotoselli kapılar uygun fiyatlar ile rad otomasyon tarafından sunulmaktadır.

Rad Otomasyon Adres ve İletişim Bilgileri

Yalı Mahallesi Kale Sokak 5/2 
Maltepe/İstanbul/Türkiye 

+90(216) 352 55 35 
+90(506) 114 31 00

info@radotomasyon.com.tr


Etiketler: ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
WhatsApp Destek Hattı
Gönder