Döner Kapı Fiyatları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 Müşteri Yorumu)
Loading...

Paylaş!

Döner Kapı Sistemleri

Lüks mekânlarda ve otellerde görmeye alıştığımız döner kapılar, artık hastaneler, alışveriş merkezleri ve iş merkezlerinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz kalabalığın olduğu yerlerdeki insan trafiğini rahatlatmak amacıyla en fazla tercih edilen kapı sistemlerinden biri de döner kapılardır. Döner kapı ve döner kapı fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz Türkiyenin en büyük döner kapı tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz

Döner Kapı Fiyatları 1
Döner Kapı

Döner Kapı Fiyatları

Döner kapılar hem çok makul hem de kapıların estetik görünümü açısından kusursuz çözümler sunmaktadır. Estetiğin yanı sıra döner kapılar iç mekân ile dış mekan arasındaki hava akımını tamamen keserek enerji tasarrufu sağlar. Bununla birlikte ses yalıtımını sağlayarak gürültü kirliliğini önler. Dışarıdan gelen toz ve kiri yalıtarak iç mekân hava kirliliğinin önüne geçer.  

Döner kapılar, manuel ve otomatik olmak üzere iki türlüdür. Otomatik kapı sistemleri elektrik kesintilerinde manuel olarak çalışma imkânı bulunmaktadır. Gerek manuel, gerekse otomatik döner kapılar özel alüminyum profillerden estetik bir şekilde üretilirler. Ebatlarına göre üç ya da dört kanat şeklinde yapılırlar. 30 mm derinlik x 90 mm yükseklikte üretilen döner kapılar 2000 mm ile 4800 mm arasında her ebatta üretilebilmektedir.

Özel kıl fırçaları sayesinde istenmeyen pislik, sinek ve toz gibi maddelerin içeriye girmesini engeller. Yerden 4 cm yükseklikte çalışan döner kapılar zamanla toz, kir ve sudan etkilenmezler. Mekanik olarak kilitlenebilirler. Otomatik döner kapılar mikro radar ünitesi ile hareketi algılayarak çalışırlar. Döner kapı genellikle dayanıklı ürünler olmaktadır ve fiyatlarının belirlenmesinde de belirli kriterler rol oynamaktadır.

Döner Kapı Modelleri

Döner kapı fiyatlarını en çok etkileyen hususlardan biriside şüphesiz kullanılan malzeme kalitesi boyut, ebat ve montaj yapılan yerdir.

  • Standart Otomatik ve Manuel Döner Kapı
  • Otomatik ve Manuel Cam Döner Kapılar
  • Yüksek Kapasiteli Çift Kanat Otomatik Döner Kapı
  • Twintour Senkronize Edilen Çoklu Otomatik Döner Kapı Sist.
  • Circleslide Tam ve Yarım Dairesel Otomatik Kayar Kapı
  • Özel Tasarımlı Otomatik Döner Kapılar

Otomatik Döner Kapılar

Döner Kapı Fiyatları 8

Döner Kapı Fiyatları

Otomatik döner kapılar, manuel döner kapılara göre daha pratik ve avantajlıdır. Bu nedenle otomatik döner kapıların, manuel döner kapılara göre fiyatları daha yüksektir. Otomatik döner kapılar model ve kullanım olarak da daha avantajlıdırlar. Döner kapıların kullanım amacı pratik ve kullanımının kolay olmasının yanı sıra aynı anda pek çok kişinin geçişine imkân tanıması olarak gösterilebilir. Diğer kapı türlerine göre kullanımı daha pratik olan bu kapılar özellikle kalabalık mekânlarda sık olarak kullanılmaktadır. Döner kapılar , birçok güvenlik sistemine karşın daha işlevsel ve uygun fiyatlı özelliklere sahiptir. Genellikle nüfusun yoğun olduğu bölgelerde kullanılan güvenlik sistemlerinden biridir. Özellikle kalabalık mekânlarda insan trafiğini düzene koymak ve kargaşayı önleyerek güvenliğin daha kolay uygulanabilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle birçok güvenlik sisteminin aksine döner kapı fiyatları oldukça makul seviyededir.

Döner Kapı Ücretleri

Döner Kapı Fiyatları 9
Döner Kapı Sistemleri

Birçok yerde var olan ihtiyacı karşılamak için özelleştirilebilen döner kapıların yüzlerce modeli bulunmaktadır. Döner kapılar, otomatik, klasik ve güvenlik seçenekleri ile Türkiye genelinde birçok mekânda bulunmaktadır. Piyasada bulunan birçok döner kapı firması arasında Rad-Otomasyon kalitesi tartışılmaz boyuttadır. döner kapı fiyatları, tüketicinin istekleri göz önünde bulundurularak en ekonomik fiyatlar ayarlanır. Döner kapılar kullanıldıkları yere ve kullanılan modele göre fiyatları değişmektedir.

Döner kapı fiyatları değişse bile kalitesinden asla ödün vermeyen bir firmadır. Döner kapı fiyatları genel olarak düşünüldüğünde otomatik döner kapı fiyatları, diğer döner kapılara göre daha maliyetlidir. Ancak, model ve kullanılabilirlik açısından otomatik döner kapılar manuel döner kapılara göre daha pratik ve daha avantajlıdır. Döner kapıların en büyük avantajlarından biri de uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı ürünlerden imal edilmiş olmasıdır. Giriş çıkışlarda pratiklik ve kolaylık sağlaması açısından tercih edilen döner kapılar piyasada çok çeşitli fiyatlarla satılmaktadır. Manuel kapılar insan gücüyle giriş çıkış sağladığı için otomatik kapılara göre daha uygun fiyatlıdır. Bunun yanı sıra manuel kapıları otomatik döner kapılara çevirmek istendiğinde bunun için birtakım ücretler ödemek zorunda kalınacaktır.

Etiketler: , , , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (1 Yorum)

  • Güngör Halim - 2 ay önce

    Döner kapı ücretleri hakkında bilgilendirici yazı olmuş teşekkürler

WhatsApp Destek Hattı
Gönder