Ataşehir Otomatik Kapı Tamiri Teknik Servisi & Montaj

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Müşteri Yorumu)
Loading...

Paylaş!

Üsküdar Otomatik Kapı Tamiri

Fotoselli Kapı tamiri sistemlerinde en çok tercih edilen yana kayar modelidir. Diğerleri ise dairesel yana kayar, teleskopik yana kayar, yarı hermetik tam hermetik kapılar ve manuel ve otomatik döner kapı, sistemleridir.

Fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması ile, insan giriş çıkışı olan yoğun olan işletmelerde özellikle tercih edilen kapılardır. İstanbul Üsküdar genelinde hizmet vermekte olup tüm otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmayız. Gerekli teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm Fotoselli Kapı tamiri sistemlerinin marka bazında yedek parçalarımız mevcuttur.

Üsküdar Otomatik Kapı Servisi

Otomatik kapı kullanımı basit ve etkili olduğu için tercih edilir. Manuel olarak sabah akşam açıp kapatma sorunu olmadan kumanda sisteminden kontrol edebildiğiniz için  kolay kullanımı vardır. Fotoselli Kapı tamiri bu nedenden dolayı son yıllarda iş yerleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, klinikler ve garajlarda tercih edilen bir sistemdir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine profesyonel kadrosuyla Rad Otomasyon işinde tecrübeli güler yüzlü usta kadrosu ile arızalanan bakıma ihtiyacı olan Fotoselli Kapı tamiri tamir servis hizmetlerini bizi arayarak sağlayabilirsiniz.

Üsküdar Otomatik Kapı Bakımı

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir. Aradığınız zaman sizlere ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz ve projenizi detaylandırıp size sunuyoruz. Fotoselli kapılar da aynı zamanda sizlere aksesuarlarını da sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restoranlar, üniversiteler, idari merkezler, iş merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.

Üsküdar Otomatik Kapı Montajı

Fotoselli Kapı Tamiri İstanbul olarak  fotoselli kapıların kullanım alanları hakkında bilgi verecek olursak; ekmek fırını, pastaneler, hastaneler, fabrika, beyaz eşya, kuruyemişçi, şarküteri, kafeler, imalathanelerde, restoranlarda ve girişi çıkışı çok yoğun olan kapılar için çok elverişli, şık ve modern kapılardır.

Rad Otomasyon Adres ve İletişim Bilgileri

Yalı Mahallesi Kale Sokak 5/2 
Maltepe/İstanbul/Türkiye 

+90(216) 352 55 35 
+90(506) 114 31 00

info@radotomasyon.com.tr

Etiketler: ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
WhatsApp Destek Hattı
Gönder