0(216) 352 55 35
0(506) 114 31 00

Hizmetlerimiz

Güvenilir ve Etkin Danışmanlık

Rad Otomasyon ilk tanışmadan itibaren planlama, üretim ve montaj yoluyla test ve bakım için eksiksiz bir hizmet zinciri sunuyor. Servis danışmanımız herhangi bir sorunuz ya da talebiniz olduğunda size konu ile ilgili hızlı ve verimli bir şekilde bilgi verecektir.“Rad Otomasyon” ile tanışmadan önce kullanmakta olduğunuz sisteminiz başarısızlık ile sonuçlandıysa, onarıma gerek duyuyorsanız, sisteminizin denetim, bakım zamanı geldiyse ya da yeniden inşa veya güçlendirme ihtiyacınız doğduysa lütfen bize danışın.

Herhangi bir kusur, onarım, denetim, bakım ya da yeniden inşa veya güçlendirme gerektiren durumlarda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

DIN EN 12635 uyarınca bakım

ASR A1.7 tarafından bilirkişi araştırması

VDE 0113 göre test ile tüm kapıları inceleme

Yedek parça hızlı tedarik

Kurulum veya kapı sistemleri ve aksesuarları modifikasyonu

Müşteri odaklı hizmet vermeyi kendine prensip edinen “Rad Otomasyon” kapsamlı servis ağı ve özel servis teknisyenleri ile sizlere kendinizi daha iyi hissettirecek.

Yüksek Kullanılabilirlik - Optimum Bakım Servisi

Sistemin tam operasyonel yeteneğini elde edebilmek için düzenli hizmet esastır. Düzenli yaptırılan bakımlar ve orjinal yedek parça kullanımı kapılarınızın uzun vadeli korunmasını ve kapılarınızdan optimum kullanılabilirlik elde etmenizi sağlar. Rad Otomasyon servis teknisyenleri kapılarınızın aşınma durumunu belirlemek ve bu durumu en aza indirmek için sizlere yardımcı olabilir. Siz de kesinti oluşumunu engellemek ve onarım maliyetlerini azaltmak nedeniyle size özel bakım aralıkları takibi ile kapılarınızın ömrünü artırabilirsiniz.

Hızlı ve Profesyonel Tamir Servisi

Kapınızın beklenmedik bir hasar alması durumunda, biz kapınızınoptimal iyileşmesi için kısa zamanda ihtiyacınıza yanıt verecek ve gerekli durumlarda yedek parça teminini en kısa süre içerisinde sağlayacağız.

İyi bir tamir servisi doğru sistemin sunulduğu ve hızlı iyileşme elde edileceği anlamına gelir.

Rad Otomasyon servis danışmanı profesyonel kapı sistemi onarımı için en ekonomik çözümü bulma konusunda da size yardımcı olacaktır.

Rad Otomasyon Hizmet Hattı

Tüm sorularınız için uzman yardımı sunan Rad Otomasyon servis hattından 24 saat destek alabilirsiniz.